...VÍTEITE, VAŠE SPOKOJENOST JE PRO NÁS MOTOREM A INSPIRACÍ PRO DALŠÍ PRÁCI...

Svěřila jsem se do rukou týmu odborníků z Teit Fitlab a rozhodla zkusit kompenzační a kondiční tréninkový program. TEIT FITLAB není  úplně fitness centrum, jak ho známe, ale sportovně zdravotní zařízení. Program trvá 3 měsíce a mám v něm opravdu hodně zajímavých lekcí, diagnostik a procedur. První hodina byla věnována diagnostice mého těla s paní fyzioterapeutkou, která pozorovala každý můj pohyb, sval, vychýlení a dysbalance. Část z hodiny jsme si povídaly o tom, co mě trápí, trápilo, co dělám za sporty a díky této celkové diagnostice vznikl materiál, který se předá trenérovi = fyzioterapeutovi a on dle toho se mnou začne cvičit. Trenér má o mě veškeré zdravotní informace a může se tak zaměřit nejen na pomoc s hubnutím, ale hlavně na to, abych začala správně držet tělo, začala řešit své ztuhlé kyčle, padající klenbu na pravé noze, nebo můj krk, který připomíná želvu Ninju – sedavé zaměstnání má své nešvary a předsazení krku je jedním z nich. Více o mé zkušenosti s programem zde.

Lucie Kutzendörferová, brand manažerka časopisu Kondice

Do Teit už chodím pravidelně přes 7 let. Zpočátku byly hlavní motivací “standardní” bolesti zad ze sedavého zaměstnání. Pomalu jsem s pravidelností našel ve cvičení zalíbení a začal cvičit spíš pro příjemný pocit z vlastního těla a samozřejmě jako prevenci před zraněními.
Dneska už přes rok cvičím s Reném a s ním jsou tréninky ještě o něco zábavnější. Pokaždé vymyslí něco jiného a tak ani nemám pořádně čas si všechny cviky zapamatovat a zkoušet i doma. A přitom jsou to skoro vždycky cviky bez složitého nářadí. Když někdy přijdu trochu pochroumaný z mých různých sportů, vždycky dokáže citlivě přizpůsobit sadu cviků právě pro danou situaci. 
No, a v neposlední řadě se mi líbí, že když mi něco úplně nejde, nevzdává to a pořád mě posouvá k tomu, abych to zvládl. Takže to má celé vývoj, který může bavit i jeho.

Martin Prokop

K Rendovi chodíme s manželkou na tréninky již třetím rokem. Líbí se nám, že je schopen odhadnout, co naše kanceláří zmožená těla potřebují, a tak 
se po chvíli podařilo zbavit mě bolestí zad a obecně posílit naše těla. Včetně získání důvěry ve vlastní fyzické schopnosti. Tréninky jsou pestré, pokaždé jiné a přitom dostatečně intenzivní. Renda nám ohromně vyhovuje po profesní i lidské stránce a na každé cvičení se těšíme. 

J.  Bílek 

Dlouhou řadu let se potýkám s problémy s krční páteří, vzniklých jako důsledek autonehody. Prvotní problémy během let přerostly do mnohem závažnějších se stávající diagnózou 12 mm výhřez ploténky v oblasti C5/6 spojenou s brněním do pravé ruky. Doporučení ze strany lékařů byla výměna ploténky, tedy operace v celkové narkóze. S návrhem jsem se nechtěla smířit a začala jsem hledat možnosti bez takto invazivního zákroku. 

Na doporučení mého kondičního trenéra jsem se objednala do Teit Fitlab k fyzioterapeutce Janě Uchytilové, která se mnou začala pracovat metodami Redcord a McKenzie. Výsledky se dostavily již za několik týdnů. Ruka přestala brnět a důvody k operačnímu řešení problémů pominuly. Nyní je to již 6 měsíců od začátku léčby. Cítím se výborně, ale i nadále v terapii pokračuji v rámci prevence.

Na návštěvu Teit Fitlab a setkání s Janou se vždycky těším. A ne jen kvůli tomu, že mi Jana pomáhá a jí prováděná fyzioterapie je na velmi vysoké profesionální úrovni. Je to i díky jejímu individuálnímu, citlivému a trpělivému přístupu. Prostě z ní přímo srší pozitivní energie a svoji práci dělá opravdu srdcem. 

Ing. Kateřina Petko, ředitelka marketingu a komunikace v Expobank CZ

„V Teit Fitlab jsem se naučila znát své tělo. Sama si s ním rozumět, napravit i když nemám fyzioterapeuta zrovna po ruce, což je důležité. Začala jsem docházet po úrazu kolene, které jsem úspěšně zrehabilitovala, pokračovala se zády a celkově se učila správný pohyb. Díky tomu nyní běhám zase desítky kilometrů a při sedavém zaměstnání netrpím. Chodím tam preventivně, vždy se naučím něco nového a jsem pod dozorem odborníků. Vše ještě více zpříjemní hezké prostředí. Už na recepci vždy s úsměvem a dál s úžasnou fyzio Janou, která kromě pohybu zvládne i příjemné popovídání:). Díky“

Adéla Krausová, ředitelka WMC/GREY


Do Teitu chodím dva roky. Impulsem byl problém s plotýnkou podrážděnou při tenisu a rekonvalescence po obodbí s omezenými pohybovými aktivitami. 
Ze začátku jsem chodil cvičit s trenérem 2x týdně a poté co se můj fyzický stav, po asi 6 měsícíh dostal blíže normálu, tak chodím 1x týdně. 
Cvičení v Teitu mi přineslo především jistotu, že si běžným sportováním (kolo, hory, lyže, tenis)  již neublížím. Navíc rychleji regeneruji po práci (sedavé zaměstnání - auto) a po sportu. 
Zbavil jsem se části  špatných pohybových návyků a pravidelné a efektivní cvičení se pro mne stalo každodenní samozřejmostí a radostí. 
Každému doporučuji, zajít si Teit alespoň vyzkoušet, a to dříve než Vás tam zaženou bolesti nebo pohybové indispozice. 

Vašek Báča, Praha 5 

"Je mi 16 let a hraji dlouhodobě florbal s 3-4 tréninky týdně a v sezóně se zápasovými víkendy. Po jednom náročnějším týdnu mě začala bolet akutně záda v bederní oblasti tak, že se sportovními aktivitami nebylo možné pokračovat. Po neúspěšných návštěvách u dvou fyzioterapeutů jsem na doporučení absolvoval vyšetření a fyzio-cvičení s paní Uchytilovou, fyzioterapeutkou sportovně-zdravotního centra TEIT Fitlab. Již po dvou návštěvách a opakování doporučených cviků doma byla patrná úleva. Po úplném odeznění bolestí následovaly návštěvy zaměřené na posílení svalových partií a kompenzačních cvičení tak, aby se při jejich pravidelném provozování bývalé bolesti nevrátily nebo alespoň ne v takové míře jako před časem. Děkuji paní Uchytilové a TEITu, že mě zdravotních trablů zbavil a já můžu pokračovat ve florbalu."

Dan Dvořáček ACEMA Sparta Praha (florbal)


„V TEIT Fitlab řeší akutní i chronické problémy bez vytváření závislosti na fyzioterapeutech. Měl jsem dlouhodobé bolesti bederní páteře a ramene. Prošel jsem řadu fyzioterapeutických ordinaci ,včetně věhlasných, ale až paní Uchytilová  a  cvičitelé fyzioterapeuti z TEIT Fitlab ,mne dokázali bolestí zbavit a vrátit opět naplno ke sportu ,přesněji mne naučili ,abych se přesně  prováděným cvičením dokázal vrátit  a vracet sám.Vaše uzdravení máte sami v sobě ,nikdo to to není schopen udělat za Vás ,jen na té cestě potřebujete dobrého průvodce .Doporučuji jít s Teit Fitlab

Ing. Vladimír Majer, podnikatel


Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Váš přístup a trpělivost při práci s mým synem. 
Díky Vám se celkově hodně zlepšil, což vnímá nejen Bob sám, ale vidí to i trenéři. V první řadě oceňuje, že ho nebolí kolena, že se mu zpevnil střed těla a zlepšilo se mu celkové drženi těla. Díky Vám má uvolněnou krční páteř, zdokonalil se ve správné  technice protahování a nejvíce si cení Vašeho osobního individuálního přístupu. Vzhledem k tomu, že ho nyní pobolívají kotníky, věřím, že i tento problém v následujících měsících společně vyřešíte."

A. Piskáčková


“Důležitost kompenzačního cvičení je pro florbalové hráče velice podceňována. V Tatranu věříme, že stejně tak jako skvělé tréninky florbalu jsou pro naše hráče a hráčky důležitá kompenzační cvičení nebo kvalitní strečink. To vše máme k dispozici díky Teit Fitlab.”

Jiří Jakoubek,  Sportovní ředitel Tatran Střešovice