...VÍTEITE, VAŠE SPOKOJENOST JE PRO NÁS MOTOREM A INSPIRACÍ PRO DALŠÍ PRÁCI...

Do Teitu chodím dva roky. Impulsem byl problém s plotýnkou podrážděnou při tenisu a rekonvalescence po obodbí s omezenými pohybovými aktivitami. 
Ze začátku jsem chodil cvičit s trenérem 2x týdně a poté co se můj fyzický stav, po asi 6 měsícíh dostal blíže normálu, tak chodím 1x týdně. 
Cvičení v Teitu mi přineslo především jistotu, že si běžným sportováním (kolo, hory, lyže, tenis)  již neublížím. Navíc rychleji regeneruji po práci (sedavé zaměstnání - auto) a po sportu. 
Zbavil jsem se části  špatných pohybových návyků a pravidelné a efektivní cvičení se pro mne stalo každodenní samozřejmostí a radostí. 
Každému doporučuji, zajít si Teit alespoň vyzkoušet, a to dříve než Vás tam zaženou bolesti nebo pohybové indispozice. 

Vašek Báča, Praha 5 

"Je mi 16 let a hraji dlouhodobě florbal s 3-4 tréninky týdně a v sezóně se zápasovými víkendy. Po jednom náročnějším týdnu mě začala bolet akutně záda v bederní oblasti tak, že se sportovními aktivitami nebylo možné pokračovat. Po neúspěšných návštěvách u dvou fyzioterapeutů jsem na doporučení absolvoval vyšetření a fyzio-cvičení s paní Uchytilovou, fyzioterapeutkou sportovně-zdravotního centra TEIT Fitlab. Již po dvou návštěvách a opakování doporučených cviků doma byla patrná úleva. Po úplném odeznění bolestí následovaly návštěvy zaměřené na posílení svalových partií a kompenzačních cvičení tak, aby se při jejich pravidelném provozování bývalé bolesti nevrátily nebo alespoň ne v takové míře jako před časem. Děkuji paní Uchytilové a TEITu, že mě zdravotních trablů zbavil a já můžu pokračovat ve florbalu."

Dan Dvořáček ACEMA Sparta Praha (florbal)


„V TEIT Fitlab řeší akutní i chronické problémy bez vytváření závislosti na fyzioterapeutech. Měl jsem dlouhodobé bolesti bederní páteře a ramene. Prošel jsem řadu fyzioterapeutických ordinaci ,včetně věhlasných, ale až paní Uchytilová  a  cvičitelé fyzioterapeuti z TEIT Fitlab ,mne dokázali bolestí zbavit a vrátit opět naplno ke sportu ,přesněji mne naučili ,abych se přesně  prováděným cvičením dokázal vrátit  a vracet sám.Vaše uzdravení máte sami v sobě ,nikdo to to není schopen udělat za Vás ,jen na té cestě potřebujete dobrého průvodce .Doporučuji jít s Teit Fitlab

Ing. Vladimír Majer, podnikatel


Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Váš přístup a trpělivost při práci s mým synem. 
Díky Vám se celkově hodně zlepšil, což vnímá nejen Bob sám, ale vidí to i trenéři. V první řadě oceňuje, že ho nebolí kolena, že se mu zpevnil střed těla a zlepšilo se mu celkové drženi těla. Díky Vám má uvolněnou krční páteř, zdokonalil se ve správné  technice protahování a nejvíce si cení Vašeho osobního individuálního přístupu. Vzhledem k tomu, že ho nyní pobolívají kotníky, věřím, že i tento problém v následujících měsících společně vyřešíte."

A. Piskáčková


“Důležitost kompenzačního cvičení je pro florbalové hráče velice podceňována. V Tatranu věříme, že stejně tak jako skvělé tréninky florbalu jsou pro naše hráče a hráčky důležitá kompenzační cvičení nebo kvalitní strečink. To vše máme k dispozici díky Teit Fitlab.”

Jiří Jakoubek,  Sportovní ředitel Tatran Střešovice