TRÉNINK

Indivinduální trénink

Chcete zpevnit své tělo a vědomě ovládat všechny svaly? Připravit na sportovní výkon, redukovat váhu nebo snížit riziko zranění? Naučit se, jak kompenzovat jednostranné sporty?

Naši TEIT trenéři vám vždy poradí.

3MĚSÍČNÍ KOMPENZAČNÍ
A KONDIČNÍ PROGRAM

Jde o kompletní VIP tréninkový program, který je každému ušit speciálně na míru včetně antropometrických měření a diagnostiky pohybového aparátu. Překonáte své kondiční limity, zvýšíte mobilitu a vytrvalost, odstraníte tuk z problematických partií. Po celou dobu programu volný vstup do gymu. Absolventi mohou pokračovat programem ADVANCE, který je více technicky náročný. 


Kondice, kterou jste nikdy neměli.

TEIT CARDIO

Rozehřátí, cardio, protažení. 20,30 vteřin cvičení, pauza. Osm cviků, to celé čtyřikrát, nakonec strečink. Dejte si do těla a zlepšete svou kondici na kruhovém tréninku, který má hlavu i patu. Málopočetné skupiny osob, odborný dohled nad spávně provedenými cviky, které pak můžete trénovat i doma.

Posuňte své hranice.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Speciální cvičení, které komplexně posílí všechny svalové skupiny v přirozených pohybových vzorech. 

Středně náročný trénink přizpůsobený fyzické zdatnosti, cvičí se s pomůckami: kettleball, medicinball, expander, foam rollery, powerbagy, Bosu, TRX a další.


Posilujte chytře.

Podívejte se na aktuální rozvrh skupinových lekcí