TRÉNINK

Indivinduální trénink

Chcete zpevnit své tělo a vědomě ovládat všechny svaly? Připravit na sportovní výkon, redukovat váhu nebo snížit riziko zranění? Naučit se, jak kompenzovat jednostranné sporty?

Naši TEIT trenéři vám vždy poradí.

10týdenní kurz ovládání těla

Břišní dýchání, mobilita kyčlí, nejčastější chyby při cvičení a koordinační cvičení na centrální nervovou soustavu. To jsou čtyři hlavní pilíře kurzu, které zdokonalí vaše vnímaní a pohyb.

Naučte se ovládat své tělo.

teit animal

Koordinační cvičení inspirované pohyby zvířat skvěle posílí vaše hlavní svalové řetězce. Budete překvapeni, jak náročné a zábavné dokáže být cvičení bez jediné pomůcky čistě s vlastní vahou.

Zlepšete se v koordinaci.

TEIT cardio

Rozehřátí. Protažení. Patnáct vteřin cvičení, tři až pět vteřin pauza. Osm cviků. To celé čtyřikrát, potom vyprotažení. Dejte si do těla a zlepšete svou kondici na kruhovém tréninku, který má hlavu i patu.

Posuňte své hranice.

teit TRX

Vybudujte sílu, zdokonalte rovnováhu, zpevněte svůj střed těla. To vše díky aktivaci hlubokého stabilizačního systému na závěsném popruhu Total Body Resistance Exercise.

Zpevněte se.

TEIT mobility

Mobilizační cvičení zlepší ztuhlost páteře a zvýší rozsah pohybu ve všech velkých kloubech. Pokud máte problémy s mobilitou kyčlí, kolen, kotníků nebo ramen, tak pak je toto cvičení přesně pro vás.

Zlepšete rozsahy pohybu.

Podívejte se na aktuální rozvrh skupinových lekcí