REHABILITACE

Používáme fyzioterapeutické metody: REDCORD, McKenzie, DNS, senzomotorická stimulace, mobilizace a měkké techniky, bazální programy a podprogramy, SM systém, funkční a dynamické stabilizace, práce s ploskou, kineziotaping.

Vstupní diagnostika

Máte bolesti a chcete se jich zbavit? Na základě vstupního vyšetření je zvolena optimální terapie využívající nejnovější poznatky a techniky moderní fyzioterapie. Podrobnou diagnostiku svalů, kloubů a páteře vyšetřujeme metodami DNS, McKenzie, dále vývojovou kineziologií nebo v závěsném systému Neurac Medical Redcord. Součástí diagnostiky je výstupní zpráva s doporučením dalšího léčebného postupu či tréninku.

Fyzioterapie

Sestavili jsme tým expertů s dlouhodobým vzděláním v oblasti fyzioterapie a anatomie. S pohybovým aparátem pomáháme profi sportovcům i lidem z kanceláře. Z naší fyzioterapie odcházíte vždy s novým poznáním vlastního těla.

Masáže

Trpíte ztuhlostí šíje a bolestmi zad? Relaxační a rehabilitační masáže uvolní vaše tělo od přebytečného stresu a pomohou podpořit plynulou obnovu krevního oběhu. Specializujeme se také na manuální lymfodrenáže a regenerační masáže.

Kinesiotaping

Trápí vás nepříjemné a často i dlouhodobé bolesti šlach, svalů nebo kloubů? Nechte se "tejpovat". Tato fyzioterapeutická metoda vynalezena japonským doktorem Kenzo Kasem byla vynalezena v 70. letech 20. století a ve světě sportu zatím nenašla přemožitele.