Fotoreport: Seminář Síla, Koordinace, Mobilita

"Myslím, že to je skvělá příležitost pochytit věci, které v Čechách stále moc lidí nezná, přestože jsou extrémně efektivní a přenositelné na jakýkoliv sport."
Honza Jiskra

Koordinace těla je důležitá
Trénujte svou mobilitu
Sílu lze získat jinak, než zvedáním činek
Pořádné protažení je základem pro každé cvičení

Síla, koordinace, mobilita. Tři slova, která vystihovala seminář Honzy Jiskry poslední listopadovou neděli v TEIT. Naslouchalo se, nechyběl smích a pot:-).

Honza nám představil odlišný pohled na posilování a cvičení, než na které jsme normálně zvyklí...mobilizace všech kloubů v těle, koordinační drily a silové cviky tak trochu jinak...Tak, jak se to sám Honza naučil od Ido Portala, izraelského guru pohybu, autora Ido Portal Method, což je metoda, která pěstování své tělesné síly nevidí pouze v nekonečném posilování, ale v komplexním procvičování všech svalových partií.

Lidské tělo dokáže až neuvěřitelné věci - mobilita
Ido Portal Method - mobilita
Protáhněte si všechny svaly v těle - mobilita
Cvičení mobility s Ido Portal Method

Seminář byl rozdělen do tří na sebe navazujících částí. První patřila mobilizačním drilům horních, dolních končetin a páteře, ve druhé jsme se přesunuli k organické síle paží a nohou a na závěr jsme si zahráli hru ve dvojicích, kde jsme využívali nabitou mobilitu a snažili se svá těla organizovat v prostoru. Seminář jsme zakončili uvolňovacím cvičením a vyklepáním celého těla. Moc nás to bavilo, díky Honzovi za velmi inspirativní odpoledne a nový zážitek.

Pokud jste se už nedostali na tento vyprodaný seminář nebo byste měli zájem o další podobný, dejte nám vědět. +420 778 031 930, recepce@teit.cz

za tým TEIT Kristýna Bílá

Workshop mobility v TEIT Fitlab
Ido Portal Method - TEIT Fitlab workshop
Mobilita TEIT Fitlab
Překvapí vás, co všechno vaše tělo dokáže
Síla spočívá v komplexním procvičování všech svalů
Workshop TEIT Fitlab - mobilita