3měsíční kompenzační a kondiční program

Stále je na sobě co zlepšovat a mělo by to platit po celý život. Vždyť co je špatného na tom, že chceme „makat“ na svém lepším já. Není nám už dávno jedno, jak vypadáme, co děláme, s kým se stýkáme, co jíme, jakou životosprávu máme a v jaké fyzické kondici se nacházíme. To, jak se celkově cítíme, ovlivňuje veškerou činnost našeho života. Když jsme v dobré kondici, většinou se nám daří. Daří se nám v práci, doma, ve sportu, máme dobrou náladu, jsme spokojení. Pokud jsme spokojení, automaticky podáváme lepší výkony a máme chuť se zlepšovat. 

Právě pro ty, kteří se rozhodli bez ohledu na stupeň výkonnosti a věk posunout své hranice a zkusit, co jejich tělo dokáže, máme připraven 3měsíční individuální kondiční a kompenzační program TEIT FITLAB. 

Jde o kompletní VIP tréninkový program, který je každému ušit speciálně na míru. Startem je přátelský rozhovor, kde nám sdělíte své představy o výsledku a cíli. Zkrátka, co od sebe chcete, jaké máte ambice, kde byste se za tři měsíce chtěli vidět. Pro někoho je cílem estetická stránka, tzn. viditelně a zdravě zhubnout a posílit svaly, pro někoho je to lepší rozsah hybnosti po operaci nebo nemoci a pro někoho uběhnout maraton nebo se připravit na triatlon. Začínáme vstupní diagnostikou pohybového aparátu s antropometrickým měřením, abychom mohli návazně zvolit nejvhodnější tréninkový program. Trenér s fyzioterapeutem na základě vstupní zprávy z diagnostiky utvoří cvičební plán, který nikdy není identický s ostatními, je to vždy originál. Trenér bude znát z osobní anamnézy, jaké máte případné hendikepy, po jakých jste zákrocích, jaké máte limity, nikdy se nestane, že byste pracovali kontraproduktivně. 

Pak už je to boj na tři měsíce se sebou samým. Součástí programu je volný vstup do gymu, konzultace s nutričním terapeutem, a také zdravotní masáže. Zkrátka budete v jednom kole. Ale hlavně se o svém těle dozvíte, co jste nevěděli, pocítíte svaly, o kterých se neslyšeli a uvidíte pozitivní změny ve tvaru postavy. Teď už jen záleží na vás…