Vliv mobilních telefonů na držení těla

Bez mobilu už nedokážeme být?

3měsíční kompenzační a kondiční program

„VYZÝVÁME TĚ NA SOUBOJ SE SEBOU SAMÝM. NEZÁLEŽÍ NA TOM, JAKOU NEVYŠŠÍ METU MÁŠ…“

Migréna, tinnitus, oční migréna a syndrom karpálního tunelu.

Obtíže, které se často vyskytují bez lékařského nálezu. Obtíže, kterými trpí lidé se sedavým zaměstnáním, nebo se stresem. Obtíže, jejichž příčinou je často krční páteř. Obtíže, které MY umíme vyřešit.

Svižně odehraná osmnáctka dá zabrat

3MĚSÍČNÍ KOMPENZAČNÍ A KONDIČNÍ PROGRAM PRO GOLFISTY TEIT FITLAB. Strečink, zahřátí organismu a kompenzační cvičení jsou k dobré kondici golfu zásadní a není dobré je podceňovat. Stejně jako dobře posílené tělo pravidelným a smysluplným tréninkem.

Znáte REDCORD & ještě jste se nepověsili?

Jak lze úspěšně „přenastavit“ chybné pohybové stereotypy a optimalizovat tak “nastavení těla“. Cvičení je zábavné a klient často cítí zlepšení již po první návštěvě.

Zlepšete pohyblivost kyčlí

Kyčelní klouby jsou klouby kulovité skládající se z konce kosti stehenní (hlavice kloubu) a pánve (jamka kloubu). Pohyb v kyčlích je proto vždy spojený s rotací, natočením. A právě rotaci - kroužení - bychom měli nejvíce procvičovat.

Fotoreport: Seminář Síla, Koordinace, Mobilita

Podívejte se, jak probíhal seminář Jana Jiskry, letošním absolventem European Movement meeting 2017 s pohybovým guru Ido Portalem? Seminář se konal poslední listopadovou neděli v tělocvičně TEIT Fitlab a bylo vyprodáno.

Fotoreport: Kineziologický seminář pro sportujicí laickou veřejnost

V pátek 24.11 proběhl v TEIT Fitlab první certifikovaný seminář kineziologického tejpingu pro sportující laickou veřejnost. Záštitu nad kurzem převzala škola alternativní terapie Satema vedená lektorem a dlouholetým odborníkem na kineziotejping v Čechách Petrem Marouškem. Jak seminář probíhal a co se účastníci naučili?

Fotoreport: Fyziologie freedivingu v HP

Ke konci listopadu jsme se zúčastnili sportovního týdne ve firmě Hewlett Packard. TEIT Fitlab zde zastupoval náš lektor Jan Bareš s přednáškou: Fyziologie freedivingu. Čím naplněnou konferenční místnost zaujal a co má společného ovládání těla pod vodou s kontrolou mysli?

Tělo bez mysli nemůže fungovat. A platí to i obráceně

Petr Maroušek je špičkový terapeut, uznávaný nejen v České republice, Německu, Francii, Izraeli ale i Japonsku. Většího odborníka na tejping prostě nenajdete. I proto povede právě on páteční certifikovaný TEIT seminář s názvem: Tejpování pro laickou sportovní veřejnost. Mrkněte o čem bude.